Manisa Atlas Bowling

En Güzel Dilekleriniz Burada Gerçeğe Dönüşecek !

Siz isteyin, biz gerçekleştirelim. Her yaştan çocuk grubuna özel doğum günü organizasyonlarımız ile çocuklarınızın doğum günü etkinliklerini tasarlıyor, unutulmaz bir parti olarak sizler için hazırlıyoruz. Size sadece sevdikleriniz ile birlikte partinin tadını çıkarmak kalıyor. Küçüklere özel menüler, yemek alanları, game park ve daha fazla seçenek ile sizleri memnun etmekten mutluluk duyuyoruz. Doğum Günü organizasyonlarının yanı sıra iş yemekleri, bayi toplantıları gibi kurumsal toplantılarınız için de yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Susmayan Telefonlara ve BitmeyenEvraklara Kısa Bir Mola !

Şirket Turnuvaları, çalışanların motivasyonunu arttıran, onları iş stresinden uzaklaştıran, yönetim kademeleri arasında uyum için düzenlenen, rekabetin ve eğlencenin bir arada yaşanmasını sağlayan şirket içi aktivitelerdir. Ayrıca şirketlerin yıl sonu değerlendirme, bayi ve lansman toplantıları için de tercih edilmektedir.

Turnuvalar ile Eğlenceyi Katlayın !

Salonlarımızda bilardo ve masa tenisi severler için ayrılmış bölümlerimizde sevdikleriniz ile çekişmeli turnuvalar yapabilirsiniz. Gün içinde ya da gün sonunda oyun alanlarımızda günün stresini üstünüzden atabilirsiniz.

Eğlencenin Büyülü Dünyası ile Tanışmaya Hazır mısınız?

7’den 70’e herkesin gönlünce eğlenebileceği game park bölümlerimizde atlıkarıncadan mini basketbola kadar geniş yelpazede oyun alternatiflerimiz bulunmaktadır. Oyun parkuru ve oyun makineleri uluslararası standartlara uygun olup dünyaca kabul görmüş bir kaliteye sahiptir. Atlantis Bowling olarak sizlere eğlenceyi doruk noktasında yaşatmak için dünya eğlence sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve sizlere en güvenilir ve en eğlenceli oyuncakları ithal ediyoruz.

Bu Oyunda Kazanan Sensin !

Atlantis Bowlingde ister arkadaşlarınız ister aileniz ile gelip zaman geçirebilir veya bowling oynarken yemek yiyip içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun konforlu salonlarımızda yılların verdiği tecrübe ile hatlarımızda Bowling Turnuvaları düzenleyebilirsiniz.